Google+ Followers

wtorek, 14 lutego 2017

"Pracownia Dobrych Myśli"

Cześć!
Jako pierwsza idzie pozycja pt. "Pracownia Dobrych Myśli" Magdalena Witkiewicz

Jeśli masz wolny:
a) weekend
b) dzień
c) popołudnie
d) wieczór
To z pewnością zdążysz przeczytać te książkę. I to nie dlatego że ma okładkę i trzy kartki. 👀 Nie nie nie... Kartek ma znacznie więcej, ale ma też wciągające litery. Litery ułożone w słowa, a te w zdania, które tworzą piękną całość pochłaniając zwykłego czytelnika w świat dobrych myśli 😉, dobrych stosunków między ludźmi 😜, dobrych ludzi 😉 , dobrych wiadomości 😜, dobrych rad 😉, dobrych chęci ... etc. Życie bohaterów jest takie jak każdego z nas, praca, obowiązki,  rodzina, rozrywka, marzenia a także kłopoty. Aczkolwiek życie całej społeczności przy ulicy Przytulnej 26 jest się lepsze, kolorowe, a nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że jak z bajki, a to za sprawą babci Pelagii - krawcowej z zamiłowania. Jednak, jak to w życiu bywa, los potrafi być przewrotny. Czy da się przywrócić tamtą magię? Czy da się odnowić to co przeminęło? Czy da się uszczęśliwić wszystkich? Hmm...

   Książka ma w sobie świat zupełnie inny niż obecny. Zaciekawiła mnie już od pierwszego akapitu, zaskakiwała z każdym następnym i trzymała w niepewności do samego końca. Zakończenie jak dla mnie jest fantastyczne i wzruszające. Każdemu z Was drodzy czytelnicy życzę takich chwil w życiu jak ta. Zachęcam gorąco do przeczytania tej książki 📚. Nie zajmie to dużo czasu - jak już na początku wspomniałam - a na pewno zdobędziesz nowy "filtr" do postrzegania świata.

   Podsumowując szybciutko, bo każdy pewnie już chce iść do księgarni/biblioteki etc. Książka jest:
  pisana lekkim piórem
z morałem
kiedy trzeba jest powaga sytuacji
√ ale śmiech, żart i poczucie humoru są na pierwszym planie 😎

MONIKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :-) Czytam i odpowiadam na wszystkie. Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji. // Thank you for every comment :-) I can read and reply to all of them. If you like my blog, I invite you to follow.